Telewizorki

Telewizor przenośny Mistral MI-TV1011


Nowoczesny, oszczędny i mega mobilny telewizor LED 10,1” Mistral MI-TV1011
LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU, NISKI POBÓR PRĄDU
Dzięki podświetlaniu LED, jakość otrzymywanego obrazu jest nieporównywalnie wyższa niż w przypadku paneli TFT. Dzięki zastosowaniu technologii LED znacznie spada również zużycie prądu (nawet 80% w porównaniu do standardowych telewizorów TFT).
ZASILANIE 12V/24V/230V/AKUMULATOR
Poza standardowym zasilaczem sieciowym do zestawu dołączony jest zasilacz 12V/24V, tym samym produkt ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do samochodów, czy nawet jachtów. Wbudowany akumulator zapewni także pracę urządzenia przez kilka godzin, z dala od źródła prądu.
MEDIA PLAYER USB & HDMI Telewizor Mistral MI-TV1011 odtwarza najpopularniejsze formaty video i audio z przenośnych pamięci USB. Nie brakuje też możliwości przeglądania na ekranie telewizora zdjęć zapisanych w formacie cyfrowym. Interfejs HDMI zapewnia wsparcie dla pełnej gamy urządzeń źródłowych HD, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole, kamery czy zgodne komputery. Produkt posiada tuner DVB-T w standardzie polskim (DVB-T MPEG-4 AVC/H.264), umożliwiający odbiór bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej w wysokiej jakości.

 


Telewizor Mistral MI-TV1555


Telewizor samochodowy lub wolnostojący LED 15,6″ CALA LCD LED HD z tunerem DVB-T MPEG-4/T2 i satelitarnym DVB-S2 WEJŚCIEM HDMI VGA USB- WIELOSYSTEMOWY,
NOWOCZESNY, MOBILNY – Telewizor wyposażony jest w m.in. tuner DVB-T MPEG-4 – system cyfrowej telewizji naziemnej funkcjonujący w Polsce umożliwiający odbiór do 24 programów telewizyjnych na terenie kraju (ilość programów będzie zwiększana w przyszlości).- W telewizorze zastosowano dodatkowo tuner DVB-T2 umożliwiający odbiór programów naziemnych w najwyższej obecnie jakości, w krajach w których już wdrożono system lub w krajach, które planują jego wdrożenie wkrótce.- Zastosowanie tunera DVB-T2 DODATKOWO UMOŻLIWIA odbiór telewizji w krajach w których nie jest to możliwe za pomocą standardowych tunerów DVB-T MPEG-4 (H.264). Są to kraje: Rosja, Wielka Brytania, Ukraina, Szwecja, Serbia, Dania, Finlandia, wkrótce: Chorwacja, Włochy, Słowacja i kolejne kraje. System planowany jest także w innych krajach w których cyfrowa telewizja nadawana- jest w systemie MPEG-2.- Telewizor wyposażony w najnowocześniejszy tuner satelitarny DVB-S2 – satelitarna telewizja drugiej generacji, umożliwia odbiór programów satelitarnych w najwyższej jakości HD.- Z dniem 1 października 2015 zdecydowana większość kanałów satelitarnych będzie transmitowanych w standardzie DVB-S2 z kompresja obrazu MPEG-4. Dla odbiorców telewizji satelitarnej- oznacza to, że kanały te będzie można oglądać tylko na dekoderach HD, czyli takim jaki zastosowano w telewizorze Mistral.- FILMY, ZDJĘCIA, MEDIA PLAYER – Dzięki funkcjonalnemu portu USB, możesz podłączyć do telewizora Pendrive’a lub dysk przenośny i cieszyć się do woli swoimi zasobami multimedialnymi. Mówiąc krótko – oglądasz co chcesz i kiedy chcesz.- OGLĄDASZ, NAGRYWASZ, OGLĄDASZ JESZCZE RAZ – Funkcja PVR pozwala Ci nagrać najciekawsze programy (np. kiedy nie możesz ich obejrzeć w danym czasie) na przenośnej pamięci USB, a następnie odtworzenie ich w dowolnym momencie. Jedyne co Cię ogranicza to przestrzeń Twojej pamięci.- LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU, NISKI POBÓR PRĄDU – Dzięki podświetleniu LED, jakość otrzymywanego obrazu jest nieporównywalnie wyższa, niż w przypadku paneli TFT. Dzięki zastosowanie technologii LED znacznie spada również zużycie prądu (nawet 80% w porównaniu do standardowych telewizorów TFT).
– Wysokiej jakości panel LCD 15,6″ z podświetleniem LED i rozdzielczością HD
– Wejście HDMI, PC VGA + PC Audio, MiniYPbPr
– Gniazdo CI
– Podwójne zasilanie: 12V lub 230V
– Cienka obudowa, demontowana podstawka
• Panel LCD: 15,6” LED
• Rozdzielczość: HD 1366×768 px
• Proporcje obrazu: 16:9
• Ilość kolorów: 262144
• Kontrast: 600:l
• Jasność: 300 cd/m2
• Czas reakcji: 5 ms
• Żywotność: > 50000 h
• Tuner: DVB-T MPEG-4, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, ATV (analog.)
• Dźwięk: Dolby Digital+ (AC3+)
• Głośniki: 2x3W
• Dodatkowe gniazda: USB 2.0, HDMI x1, SCART, VGA, COAXIAL, PC-AUDIO, miniJack, złącze CI, mini AV, mini YPbRr, słuchawkowe, antenowe, satelitarne
• MediaPlayer: odtwarzanie popularnych formatów video z pamięci zewnętrznych
• Zasilanie: 230V / 12V
• Pobór mocy w czasie pracy: < 15W (tryb standby: < 0.24W)
• Wymiary: 240 / 270 x 375 x 40 [wys. / wys. z podst. x szer. x głębokość]
• Waga: 1200g
W zestawie:
– telewizor LED
– pilot- zasilacz 230V
– zasilacz do zapalniczki samochodowej 12V
– kabel AV
– instrukcja obsługi
– gwarancja 12 mies.