Radia CB

PRESIDENT WILLIAM ASC

President William to najwyższa jakość i nowoczesna technologia ukryte w kompaktowej obudowie.
Pierwsze radio President z pełnym sterowaniem z mikrofonu. Nowe radio to propozycja dla użytkowników,
który nie mają miejsca na montaż radia w klasycznej obudowie, lub nie chcą aby radio było
zamocowane w widocznym miejscu.
Urządzenie posiada automatyczną blokadę szumów ASC – dzięki niej nie trzeba ręcznie regulować
bramki szumów SQ co może być uciążliwe zwłaszcza w miastach, gdzie ilość zakłóceń gwałtownie rośnie.
Radio wyposażono w funkcje MON, wciśnięcie klawisza oznaczonego tym symbolem powoduje wyłączenie blokady szumów i ustawienia radia na tzw. „szybki nasłuch”.W radiu zaprogramowane zostały standardy krajów Europy.
Posiada ono równiez funkcję SCAN, dzięki której radio potrafi przeszukiwać kanały w poszukiwaniu trwających rozmów.
Przycisk MEM służy do programowania pamięci radia. Wygodę użytkowania poprawia także funkcja VOX, która uruchamia nadawanie automatycznie po wykryciu głosu.


PRESIDENT JIMMY II

Jimmy II to radiotelefon przeznaczony do wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie przede wszystkim maksymalny komfort użytkowania. Radio zapewnia najwyższą jakość odsłuchu i nadawania w każdych warunkach, a przy tym charakteryzuje się bardzo niewielkimi wymiarami zamkniętymi w jednej kompaktowej obudowie, które pozwolą na łatwy montaż w każdym samochodzie. Polecany zarówno zawodowym kierowcom jak i początkującym użytkownikom CB.CB Radio President Jimmy II zapewniają bardzo komfortowa pracę w każdych warunkach. Dzięki automatycznej redukcji szumów ASC – radio automatycznie dobiera optymalne ustawienia wyciszenia szumów – bez konieczności ręcznej regulacji. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalną prostotę i intuicyjność użytkowania – cała obsługa sprawdza się do wyboru kanału i ustawienia głośności.

 

 

 

 


PRESIDENT JOHNNY III

Radio wyposażone jest w kilka istotnych funkcji podnoszących jego walory użytkowe, a mianowicie: dysponuje nie tylko standardową blokadą szumów SQUELCH, ale również (ASC) automatycznym filtrem wspomagającym SQUELCH doskonale polepszającym wygodę podczas jazdy samochodem.

 

Dodatkowo poprzez pokrętło RfGain możemy kontrolować czułość odbiornika do odpowiadającej Państwa wymaganiom. Trzecie pokrętło służy do zmiany kanałów. Oprócz tych funkcji mamy do dyspozycji szybki przełącznik kanału 19 pozwalający błyskawicznie wybrać kanał zwyczajowo uznawany za drogowy (ogólny). Radio posiada również dodatkowe filtry wycinające nadmierne trzaski z eteru. Ogromny wyświetlacz poinformuje nas o wszystkich włączonych opcjach radia, a także o ewentualnych problemach w obwodzie anteny. Radiotelefon korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.


PRESIDENT TEDDY

Urządzenie to, łączy w sobie wszelkie oczekiwania związane z jakością reprezentowaną przez markę President z rozsądną ceną.

Teddy ASC to niewielkie gabarytowo radio, pracujące w modulacji AM i FM. Posiada automatyczną blokadę szumów – ASC, multistandard – pozwalający na dostosowanie parametrów pracy do przepisów obowiązujących w danym kraju europejskim oraz wbudowany filtr ANL.Ergonomiczna obsługa – najczęściej używane funkcje blokady szumów oraz regulacji głośności obsługujemy za pomocą potencjometrów.Wyświetlacz zawiera tylko najistotniejsze informacje – nr kanału oraz informację o włączonym/wyłączonym ASC.

 

 


PRESIDENT HARRY III

Radio jest w pełni „mobilne” za granicami naszego kraju. Oprócz standardowego multistandardu (przestrajanie radia do konkretnego kraju za granicą Polski) posiada możliwość wyboru dwóch modulacji: AM i FM.Wyposażone jest w kilka istotnych funkcji podnoszących jego walory użytkowe, a mianowicie: dysponuje nie tylko standardową blokadą szumów SQUELCH, ale również (ASC) automatycznym filtrem wspomagającym SQUELCH doskonale polepszającym wygodę podczas jazdy samochodem. Dodatkowo poprzez pokrętło RfGain Możemy kontrolować czułość odbiornika do odpowiadającego Państwa wymaganiom. Trzecie pokrętło służy do zmiany kanałów. Oprócz tych funkcji mamy do dyspozycji szybki przełącznik kanału 19 pozwalający błyskawicznie wybrać kanał zwyczajowo uznawany za drogowy (ogólny). Radio posiada również dodatkowe filtry wycinające nadmierne trzaski z eteru. Ogromny wyświetlacz poinformuje nas o wszystkich włączonych opcjach radia, a także poinformuje nas o ewentualnych problemach w obwodzie anteny.

 


M-TECH LEGEND I

 

 

M Tech Legend I to przyzwoity radiotelefon w klasie budżetowej dla początkujących. Posiada wszystkie niezbędne funkcje (na dużą uwagę zasługuje RF Gain). Przy obecnej ilości stacji pracujących w paśmie CB RF Gain to podstawa, szczególnie przy radiach budżetowych, które posiadają gorszej jakości odbiorniki. RF Gain pozwala tuszować niedoskonałości odbiornika. Małe gabaryty sprawiają, że montaż radia jest bezproblemowy w większości aut. Kompaktowy radiotelefon M Tech Legend I z bardzo dobrą relacją cena/jakość

 

 

 


 

M-TECH LEGEND II

 

 

Radio wyposażono w kilka istotnych funkcji podnoszących jego walory użytkowe. Do walki z szumem – utrapieniem każdego użytkownika CB, dysponuje nie tylko standardową blokadą szumów SQUELCH, ale również płynną regulacją czułości odbiornika RF GAIN. Oprócz pokrętła zmiany kanałów mamy do dyspozycji szybki przełącznik kanału 19, pozwalający błyskawicznie wybrać częstotliwość zwyczajowo uznaną za drogową. Świetnie sprawdza się w trudnych warunkach. Posiada filtr ANL, diodowy PWR/S-meter. Radio idealne zarówno do samochodu jak i na stację bazową.

 

 


 

M-TECH LEGEND III

 

M-TECH Legend III to radio oparte na bardzo cenionej konstrukcji Unidena, jednak w odróżnieniu od pierwowzoru jest ono dopuszczone do użytku na ternie naszego kraju. Odbiornik wyposażono w podstawowe funkcje: ASQ, modulację AM/FM, szybką 19/9. Radio jest multistandardowe, więc może pracować w każdym kraju Europy. Pod względem jakości nadawania i odbioru to radio może konkurować z innymi modelami droższymi nawet dwu i trzykrotnie W radyjku zaprogramowane zostały standardy dla krajów Europy , co pozwala szybko dostosować parametry pracy radia do obowiązujących w danym kraju regulacji. Radio może pracować zarówno w modulacji AM jak i FM, która odznacza się znacznie lepszą jakością przekazu i jest przydatna szczególnie gdy rozmawiające stacje są blisko siebie (np. auta jadące w kolumnie). Modulacja FM jest często stosowana w krajach Europy zachodniej.